Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

2 lata ago

357 words

Projekt mieszkaniowy, dwie kaplice, muzeum i dom.
Nie przegap naszego wyboru najlepszych z zeszłego tygodnia.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Osiedlowa wieża mieszkalna z 75 jednostkami na placu Europy / Roldán + Berengué Wieża EIO5 to projekt mieszkalnictwa socjalnego promowanego przez INCASOL, który znajduje się w nowej centralnej strefie, znanej jako Plaça Europa (Europa Square).
Plac Europy, według projektu Alberta Viaplany, ma kształt ostatniego aktu w kierunku Llobregata w kierunku kwadratu, który w przybliżeniu na każdy kilometr zaznacza Gran Via de les Corts Catalanes (czytaj więcej.) AD Klasyka: Kaplica Świętego Krzyża / Richard Hein Kaplica Świętego Krzyża zbudowana w czerwonych skałach w Sedona w Arizonie jest uosobieniem tego, co wielu architektów próbuje osiągnąć, projektując architekturę religijną.
Opieranie się na symbolicznej skale jako fundamencie i rozległych widokach otaczającego środowiska tworzy ukojenie i duchowe doświadczenie w obrębie murów kościoła (czytaj dalej.) Kaplica św.
Wawrzyńca / Avanto Architekci, Ville Hara i Anu Puustinen Wiosną 2003 roku, w związku z projektem nowej kaplicy w pobliżu zabytkowego kościoła św.
Wawrzyńca, parafia Vantaa zorganizowała otwarty konkurs architektoniczny.
Obszar ten został sklasyfikowany jako ważne kulturowo środowisko narodowe.
Zwycięski wpis, spośród 194 propozycji, to.
Polku.
(.
Path.) Autorstwa Avanto Architects (czytaj więcej.) InBetween House / Koji Tsutsui Architect & Associates Zaprojektowany przez Koji Tsutsui Architect & Associates InBetween House to zbiór małych domków górskich położonych wśród japońskich modrzewia w górzystym regionie poza Tokio .
Odwrót od pracy w mieście, klienci chcieli domu, który mógłby bezproblemowo wtopić się w naturalne otoczenie, topografię i lokalną kulturę (czytaj dalej.) Neues Museum / David Chipperfield Architekci we współpracy z Julianem Harrapem Zwycięzca prestiżowego Mies van der Rohe 2011 Award, Muzeum Neues na berlińskiej wyspie muzealnej zostało zaprojektowane przez Friedricha Augusta Stülera i zbudowane w latach 1841-1859.
W 1997 roku David Chipperfield Architects wygrał międzynarodowy konkurs na odbudowę Neues Museum we współpracy z Julianem Harrapem .
Projekt skupił się na naprawie i przywróceniu oryginalnego wolumenu, z poszanowaniem struktury historycznej (czytaj więcej.)
[przypisy: reduktor ciśnienia, ściek uliczny, bramy segmentowe cennik ]

Powiązane tematy z artykułem: bramy segmentowe cennik reduktor ciśnienia ściek uliczny