Skip to content

Ze swiata architektury – Przewodnik po aplikacji ArchDaily: Webnotes

2 lata ago

322 words

Przewodnik po architekturze Blogu przedstawi Ci aplikacje internetowe i mobilne, które mogą Ci pomóc jako architekt: wydajność, inspiracja, kreślenie i wiele więcej.
Dzięki SXSW tuż za rogiem wiele startupów będzie uruchamiać nowe aplikacje w przyszłym tygodniu, a oto rzut oka.
Przedstawiamy Webnote autorstwa Hopin, bezpłatną aplikację na iPada / iPada Mini, która może Ci pomóc w procesie twórczym.
Webnote to w zasadzie przeglądarka z dodanymi funkcjami gestów do klipowania treści i tworzenia wizualnych notatek ze stron internetowych, przechowywania ich pod swoim profilem (z ustawieniami prywatności), łatwego udostępniania motywu na Facebooku lub Twitterze i odkrywania interesujących treści lub notatek od osób, które śledzić.
Proste dwukrotne dotknięcie dowolnej części strony internetowej (obrazu, tekstu lub wideo) wyizoluje ten konkretny element i wyświetli ramkę z podglądem notatki, w której można dostosować lub szczypać w celu powiększenia / zmniejszenia.
W tej ramce będziesz mieć możliwość skonfigurowania opcji udostępniania, a kolejne dotknięcie spowoduje wyświetlenie obszaru tekstowego opisującego przechwytywanie lub tworzenia własnej adnotacji.
Cała zawartość, którą zapiszesz lub udostępnisz, zostanie wyświetlona, byś mógł ją przywrócić na prostym i wizualnym pasku bocznym, gdzie możesz sprawdzić swoje prywatne notatki, udostępnione notatki, a także notatki od osób, które chcesz obserwować, będąc jednocześnie świetne źródło inspiracji.
W pasku bocznym możesz po prostu przesunąć notatkę w prawo, aby otworzyć stronę internetową z miejsca, w którym została utworzona.
Jeśli chcesz zapisać notatkę na później, przesuń w lewo i zapisz ją w swoim prywatnym obszarze.
Możesz pobrać Webnote w App Store za darmo.
Więcej zrzutów ekranu Webnote po przerwie: Pasek boczny Przeciągnij i upuść Zawartość kadru Clipping content Dodawanie opisu do klipu Wycinanie zdjęcia Wycinanie tekstu z artykułu w Internecie
[patrz też: mrówka olesno, mrówka oleśnica, mrówka nowe miasto lubawskie ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka nowe miasto lubawskie mrówka oleśnica mrówka olesno