Skip to content

Budownictwo i architektura : Zwycięzcy konkursu Streetfest Tent Design

2 lata ago

474 words

Dzięki uprzejmości Family i Playlab Storefront for Art and Architecture, New Museum i New York City Department of Transportation (NYCDOT), z przyjemnością ogłaszamy, że zespół powstających projektantów z Nowego Jorku ze studia Family i PlayLab zostali wybrani jako zwycięzcy międzynarodowych konkursów Streetfront firmy Storefront w celu reedycji tymczasowych konstrukcji zewnętrznych.
Konkurs StreetFest poprosił o projekty, które przewidywały, że uliczne namioty będą nie tylko schronieniem, ale także aktywnym elementem zbiorowej budowy i zrozumienia miasta.
Więcej o wynikach tego konkursu po przerwie.
StreetFest wezwał architektów, artystów i inżynierów do ponownego wyobrazenia, z tym samym budżetem wynajmu wspólnych struktur namiotowych, performatywność.
możliwości materialne, społeczne i edukacyjne.
tymczasowych struktur zewnętrznych i wniesienia innowacyjnego projektu do przedmiotu codziennego życia w miejskim życiu miast.
Jednomyślnie wybrany przez jury spośród 30 zgłoszeń, zwycięski wpis, zwany.
The Worms ., pozwala na różnorodne konfiguracje miejskie, zdolne do konstruowania przestrzeni gromadzenia i kolektywności w kontekście zaskakującej, barwnej zabawy.
Dzięki uprzejmości Family and Playlab The Worms.
to modularne formy akordeonowe, skórki w jasnym, lekkim, wodoodpornym nylonie rip-stop, który jest wzorzysty i wzmocniony, aby zapewnić elastyczność w użyciu i niepowtarzalność w kształcie.
Każda jednostka modułowa ma 10 stóp wysokości i 20 stóp długości i może być łączona w nieskończoną liczbę różnych konfiguracji, generując punkty zbierania i punkty orientacyjne w zatłoczonym kontekście wydarzenia publicznego.
Dzięki uprzejmości Family and Playlab.
The Worms.
wykorzystaj najbardziej funkcjonalne aspekty typowego namiotu ulicznego i poprowadź je do przodu, dzięki czemu wynik będzie bardziej elastyczny, rzeźbiony i interaktywny, dzięki czemu uzyskasz szerszą i bardziej angażującą różnorodność programów.
Zbudowane ze zwykłych i niedrogich materiałów, te nowe typologie namiotów zaprojektowano tak, by były tak wydajne pod względem kosztów i montażu, jak wszechobecny namiot na rynku białych rolników, a jednocześnie katalizują działania i wydarzenia, które zwykle nie występują na ulicznych festiwalach.
Dzięki uprzejmości Family and Playlab Walcowane stalowe żebra ocynkowane.
The Worms.
obsługiwane przez stalowe widły spoczywające na obrotowych kółkach, tworzą zatoki, które mogą się rozszerzać, obracać i kontraktować w celu obsługi różnych programów i mogą być łatwo rekonfigurowane.
Aby zminimalizować czas konfiguracji na miejscu, każdy.
Worm.
może być zapakowany na płasko i dostarczony na miejsce w pełni zmontowany przed zwinięciem i zablokowaniem na miejscu.
diagram 01 Zwycięski projekt będzie dostępny w pełnym widoku, gdy StreetFest odbędzie się w rejonie Bowery, pomiędzy Houston a Spring Streets, w centrum Manhattanu 7 maja 2011 roku podczas zbliżającego się Festiwalu Pomysłów na Nowe Miasto, w którym osiem malinowych i niebiesko-niebieskich zabarwień.
Robaki.
zostanie zrealizowany na majowe wydarzenie.
diagram 03
[przypisy: fobicy, cyklinowanie parkietow, mrówka oleśnica ]

Powiązane tematy z artykułem: fobicy mrówka oleśnica